Zapoznaj się z narzędziami edukacyjnymi

Zdalna nauka z Microsoft

Microsoft Education dzięki usłudze Office 365 Education, w tym Microsoft Teams pomaga nauczycielom i uczniom komunikować się podczas zajęć online.

 

 

Microsoft Teams:
przejście na naukę zdalną

Microsoft daje nauczycielom wiedzę na temat tego jak najlepiej wykorzystywać możliwości Microsoft Teams i wielu innych narzędzi pomagających w nauczaniu na odległość.

Teach from Home

Teach from Home to centrum informacji, wskazówek, szkoleń i narzędzi, które pomogą nauczycielom kontynuować nauczanie w czasie gdy placówki edukacyjne na całym świecie są zamknięte.

 

 

Skooler

Narzędzia do nauki Skooler zapewniają uczniom ciągłość nauki nawet wtedy, kiedy nie mogą przebywać w klasach. Dzięki Teams oraz OneNote mogą uczyć się zdalnie cały czas.

 

 

EdTechTeam

Firma Acer i EdTechTeam oferuje nauczycielom bezpłatne kursy online dotyczące zdalnej edukacji. 

 

 

 

 

TextHelp

Narzędzia TextHelp są zintegrowane z Google Classroom, dzięki czemu zapewniają nauczycielom możliwość kompletowania zasobów, wyznaczania zadań, tworzenia dyskusji, czy przesyłania materiałów edukacyjnych.

 

 

Program Acer Academy

Acer Academy jest programem szkoleniowym dla nauczycieli, który pomaga im podnosić swoje umiejętności w dziedzinie EdTech. 

 

 

AppsEvents

Jak rozpocząć korzystanie z Google Meet do nauki zdalnej? Oto kilka kluczowych porad i wskazówek od naszego partnera AppsEvent.

 

 

Materiały Google
do nauki zdalnej

Materiały Google do nauki zdalnej. Dla wszystkich nauczycieli prowadzących zajęcia przez internet Google przygotował kilka sposobów na zaangażowanie uczniów do nauki.

 

 

© 2020 Acer Inc.
Strona jest przystosowana do wyświetlania w przeglądarce Microsoft Internet Explorer 9 lub wyższej, oraz najnowszych wersjach przeglądarek Google Chrome i Mozilla Firefox.